Sunday, December 19, 2004

پاسخ به چند سوال

آ. در مورد شیر دهی هیچ پزشک و متخصص تغذیه ای رژیم رو توصیه نمیکنه.
یک مادر در طول روز چیزی در حدود 700 کالری با شیر دادن به کودکش از دست میده. این میزان باید با مواد غذایی مناسب جایگزین بشه. وگرنه مادر دچار ضعف و ناراحتی میشه که نه برای کودک نازنینش مناسب هست نه برای خودش.
بهترین راه در این دوران صحیح خوری هست.
با کاهش مصرف چربی و هیدرات کربن ( نان، برنج، سیب زمینی و ماکارانی) شکر و افزایش دریافت سیزیجات و میوه به همراه افزایش فعالیت بدنی کمک زیادی به کاهش وزن در این دوران میشود.
ب. اگه مشکل وزن ندارید و میخواهید بدن خوش فرمی رو داشته باشید میتوانید از حرکات نرمش و ورزش های عضلانی استفاده کنید. این هنرپیشه های خوش هیکل هالیوود رو میبینید؟ هموشون بدون استثنا و به طور منظم و فشرده میکنند وگرنه همه انسانها اگه خوردنشون رو کنترل نکنند از فرم میافتند.
پ. بهترین ورزش توصیه شده توسط پزشکان و بدنسازان پیاده روی حداقل یک ساعت صبح ناشتا هست. صبح ناشتا بدن در اوج سوخت و ساز خودش هست و بهترین موقع برای سوزاندن سلول های چربی. بهترین ورزش پیاده روی هست چون در اون تمام عضلات بدن فعالیت دارند. توجه کنید که از یک ساعت و نیم بیشتر نشه و از یک ساعت هم کمتر نباشه. بعد از اون هم حتما حتما باید صبحانه خورده بشه. صبحانه چاق و لاغر عزیز خیلی خوب و مناسب هست.
ت. یک دوستی در مورد روش چاق شدن سوال کرده بود. عرض کنم خدمتش که خوش به حالت. تا میتونی شکلات و نون و ماکارانی و برنج و هر چیز که در رژیم ها ممنوع هست رو با فاصله کم و به دفعات زیاد بخور.
ث. یک هشدار! تو جه داشته باشید که شیرینی ها زودتر از هر ماده دیگه ای حتی زودتر از چربی ها در بدن تبدیل به سلول های چربی میشوند.
پس مرگ بر شکلات و شیرینی

0 Comments:

Post a Comment

<< Home